Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

7 Raffles Avenue, 039799, Singapore(Singapur), Marina Bay, Singapur
Language/Jazyk:
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore impression Rychlý popis
The Ritz-Carlton je hotel situovaný u centrální části zátoky Marina Bay, jen 5 minut pěšky od nákupního centra Marina Square. Nabízí Wi-Fi zdarma, wellness centrum, upravené zahrady s venkovním bazénem a zdobí ho luxusní sbírka současného umění.
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore se nachází 5 minut chůze od vyhlídkového kola Singapore Flyer a 10 minut chůze od rezortu Marina Bay Sands, muzea ArtScience, kulturního centra The Esplanade – Theatres on the Bay a zahrad u zátoky. Na mezinárodní letiště Changi lze dojet za 20 minut.
Pokoje a apartmá jsou prostorné a otevírá se z nich výhled na zátoku Marina Bay nebo na panorama města. Jsou vybavené moderními technologiemi, jako je dokovací stanice pro iPod a DVD přehrávač, většinou také 46palcovou TV s plochou obrazovkou. Součástí pokojů je šatna a koupelna s dešťovou sprchou.
Ve wellness centru se můžete uvolnit při masáži nebo v relaxačních bazéncích s teplou a studenou vodou. Recepční hotelu vám pomohou se zajištěním prohlídek města.
V hotelové restauraci Summer Pavillion se podávají vynikající pokrmy kantonské kuchyně a Chihuly Lounge podává klasická jídla s 8 chody a ve všední dny odpolední čaj.

Důležité informace
Club Lounge hotelu The Ritz-Carlton je v provozu denně od 7:00 do 23:00. Dětem mladším 12 let je vstup povolen pouze od 7:00 do 17:00. ===
Za přistýlky se účtují příplatky uvedené v podmínkách.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 608
 • Hotel Chain: The Ritz-Carlton Company, L.L.C
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, UnionPay credit card, Diners Club, JCB
 • Luxury
 • Gourmet
 • Romance/Líbánky
 • Spa/Relax
Služby

Fotografie

The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 1
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 2
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 3
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 4
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 5
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 6
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 7
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 8
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 9
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 10
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 11
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 12
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 13
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 14
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 15
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 16
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 17
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 18
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 19
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 20
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 21
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 22
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 23
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 24
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 25
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 26
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 27
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 28
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 29
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 30
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 31
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 32
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 33
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 34
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 35
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 36
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 37
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 38
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 39
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 40
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 41
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 42
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 43
The Ritz-Carlton, Millenia Singapore photo 44

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí velikosti King nebo s oddělenými postelemi a s výhledem na město  
Pokoj se 46palcovou TV s plochou obrazovkou, šatnou a koupelnou s vanou. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 51 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: SGD 384.00 ... SGD 650.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště. (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště. Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště. Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště. Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí King nebo 2 oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště.  
Pokoj se 46palcovou TV s plochou obrazovkou, šatnou a koupelnou s panoramatickým výhledem na zátoku Marina. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na moře, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 51 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 448.00 ... SGD 770.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město  
Pokoj s malebným výhledem na město a exkluzivním vstupem do Executive Lounge, který zahrnuje řadu výhod. Ke klubovým výhodám patří: - Individuální check-in a check-out na pokoji nebo v Club Lounge. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 51 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed   nebo  1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 552.00 ... SGD 900.00; select dates below to get current rates.

Apartmá typu Premier s výhledem na přístaviště (Apartmá)
Apartmá typu Premier s výhledem na přístaviště Apartmá typu Premier s výhledem na přístaviště Apartmá typu Premier s výhledem na přístaviště Apartmá typu Premier s výhledem na přístaviště  
Tento klimatizovaný prostorný pokoj ve vyšším patře nabízí panoramatický výhled na záliv Marina, 46palcovou TV s plochou obrazovkou, šatnu a oddělený obývací prostor. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 60 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: SGD 624.00 ... SGD 990.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Premier s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento prostorný pokoj ve vyšším patře nabízí panoramatický výhled na město, 46palcovou TV s plochou obrazovkou, šatnu a koupelnu s vanou. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 51 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: SGD 408.00 ... SGD 720.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště Dvoulůžkový pokoj Club s manželskou postelí King nebo oddělenými postelemi a výhledem na přístaviště  
Pokoj s úžasným výhledem na zátoku Marina, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod a exkluzivním přístupem a výhodami Executive Lounge. Ke klubovým výhodám patří: - Individuální check-in a check-out na pokoji nebo v Club Lounge. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na moře, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 51 m²
Postele: 2x Single bed(s) bed

Cena: SGD 616.00 ... SGD 980.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Club Premier (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier Apartmá Club Premier  
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, DVD přehrávačem, CD přehrávačem a exkluzivním vstupem do Executive Lounge. Ke klubovým výhodám patří: - Individuální check-in a check-out na pokoji nebo v Club Lounge. Upozorňujeme, že za snídani pro děti starší 6 let se platí příplatek.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Kávovar, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Vstup do Executive Lounge, Výhled na moře, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 60 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 792.00 ... SGD 1200.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má CD i DVD přehrávač a pohovku.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rozkládací pohovka, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 52 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 408.00 ... SGD 680.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Enhanced Premier s manželskou postelí King (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Enhanced Premier s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Premier s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Premier s manželskou postelí King Pokoj Enhanced Premier s manželskou postelí King  
Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, minibarem a županem.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rozkládací pohovka, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 52 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: ???; select dates below to get current rates.

Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King a s výhledem na Marina Bay (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King a s výhledem na Marina Bay Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King a s výhledem na Marina Bay Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King a s výhledem na Marina Bay Pokoj Enhanced Deluxe s manželskou postelí King a s výhledem na Marina Bay  
Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má DVD přehrávač, posezení a pohovku.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rozkládací pohovka, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na moře, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 52 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 472.00 ... SGD 760.00; select dates below to get current rates.

Apartmá Enhanced Premier (Apartmá)
Apartmá Enhanced Premier Apartmá Enhanced Premier Apartmá Enhanced Premier  
Toto apartmá má DVD přehrávač, župan a minibar.

Room facilities: Budík, CD přehrávač, DVD přehrávač, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Klimatizace, Koupelna, Minibar, Pohovka, Posezení, Psací stůl, Přezůvky, Rozkládací pohovka, Rádio, Služba probuzení, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Výhled na město, Šatna, Žehlicí potřeby, Žehlička, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 61 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: SGD 648.00 ... SGD 980.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
Pan Pacific Singapore @ 0,2 km
5* Hotel
C
Marina Mandarin Singapore @ 0,3 km
5* Hotel
D
Mandarin Oriental, Singapore @ 0,3 km
5* Hotel
E
Conrad Centennial Singapore @ 0,4 km
5* Hotel
G
Marina Bay Sands @ 0,7 km
5* Hotel
H
Fairmont Singapore @ 0,7 km
5* Hotel
I
Naumi @ 0,8 km
5* Hotel
J
Raffles Singapore @ 0,8 km
5* Hotel
K
Park View Hotel @ 0,8 km
3* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading